КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ukrainaІнтенсивні курси польської мови для дорослих. Заняття веде кваліфікований лектор/носій мови. Більше інформації та записи: animacja@okn.edu.pl.

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
- Інтенсивні курси польської мови для дорослих
- Курси проводяться на початковому, базовому+ та середньому рівнях (курси розпочнуться, якщо будуть групи з мінімальною кількістю бажаючих)
- Заняття веде кваліфікований лектор/носій мови
- Основну увагу зосереджено на мовленні, читанні, письмі, слуханні та граматиці
- Особливу увагу приділено усному мовленні

СЕМЕСТРАЛЬНІ КУРСИ ВХОДИТЬ
- Мала група – 5-8 осіб
- Курси триватимуть від листопада 2019 року до березня 2020 року
- Занятта відбуваються 2 рази у тиждень: щопонеділка: 19.30 - 21.00 та щосереди: 18.00-19.30
- 28 занять, заняття триває 90 хвилин.
- Ціна курсу 650 злотих (матеріали враховані в ціну), можливість розтермінування платежу
- Видається сертифікат після завершення курсу
- Осередок Культури ім. Ц. К. Норвіда внесений до реєстру освітніх інституцій Воєводзького Уряду Праці

Викладач :
Юлія Попель – протягом восьми років живе та працює в Кракові. Магістр польської філології Ягеллонського університету в Кракові, а також полоністики та україністики Львівського університету. Спеціальність – викладач та перекладач. Викладанням польської мови як іноземної займається ще з студентських часів. Як письмовий, так і усний перекладач з польської мови на українську (vice versa).

Більше інформації та записи: animacja@okn.edu.pl

________________________________

KURS JĘZYKA POLSKIEGO:
- intensywny kurs skierowany dla dorosłych
- kurs na poziomie początkujący, podstawowy+, średniozaawansowany (kurs na danym poziomie wystartuje w przypadku uzbierania się minimalnej ilości osób w grupie)
- zajęcia prowadzi wykwalifikowany lektor/native-spiker
- kurs obejmuje ćwiczenie wszystkich sprawności językowych (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie) oraz zagadnienia gramatyczne
- duży nacisk na komunikacje

KURS SEMESTRALNY OBEJMUJE:
- kameralna grupa 5-8 osób
- zajęcia w terminie listopad 2019 – marzec 2020
- zajęcia 2x w tygodniu: poniedziałki: 19.30-21.00 i środy: 18.00-19.30
- 28 spotkań, lekcje trwają 90 min.
- cena 650,00 zł (materiały wliczone w cenę), możliwość płatności ratalnej
- zaświadczenie o ukończeniu kursu
-Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy

PROWADZĄCY:
Julia Popel – od ośmiu lat mieszka i pracuje w Krakowie. Jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także polonistyki i ukrainistyki Uniwersytetu Lwowskiego - specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa. Nauczaniem języka polskiego jako obcego, zajmuje się od lat studenckich. Tłumaczy z języka polskiego na ukraiński (vice versa) pisemnie, a także ustnie.

Informacje i zapisy: animacja@okn.edu.pl

Grudzień 2019